0%

Teknik İşletme/Bakım

Teknik bakım hizmetlerini tesislerde birimler kurarak, ekipmanların, cihaz ve makinelerin teknik bakım hizmetlerini sürekli sağlayarak muhtemel arıza ve iş kayıplarının önüne geçmekteyiz.

Teknik İşletme/Bakım

İNTERMEGA Tesis Yönetimi teknik servis ekipleri, müşterilerimize periyodik teknik bakım ile uzaktan izleme ve tespit sistemi hizmetleri verirler. Ülke çapında yaygın dükkan zincirlerine mobil ekiplerimiz sayesinde hızlı ve etkin biçimde teknik bakım hizmeti sunabilmekteyiz. İstanbul ve İzmir merkezlerimizde, Türkiye’deki en geniş uzaktan izleme aktivitesi ile, ülke çapında soğutma dolaplarını, aydınlatma ve iklimlendirme sistemlerini izleme verilerine göre yönetmekteyiz.

Multi-teknik Tesis Yönetimi

Multi-teknik tesis yönetimi kapsamında, özellikle yüksek katlı yapıların inşaat öncesi danışmanlığından başlayarak, test & devreye alma süreçlerinde yer alıyor ve inşaat sonrasında ise kendi teknik kadrolarımız ile bu tesislerin işletilmesini sağlıyoruz.

Bağımsız Test, Ayar ve Devreye Alma Hizmetleri

Isıtma, havalandırma, iklimlendirme, sıhhi tesisat sistemlerinin ekipmanlarının tasarım koşulları ve teknik tanımlamalara uygunluğu ölçme ve doğrulama işini yapmaktayız.

Teknik Servis Periyodik Bakım

Teknik Servis ve Periyodik Bakım işleri kapsamında, gıda perakende, tekstil perakende ve bankacılık sektöründe mekanik ve elektrik sistemlerin servis ve periyodik bakım hizmetlerini vermekteyiz. İzmir, Adana, Antalya ve İstanbul’da bulunan 4 Bölge Müdürlüğü’müz vasıtasıyla Türkiye’de toplam 2650 noktaya, 210 personelimiz ile servis ve periyodik bakım hizmeti sağlamaktayız. SQL tabanlı Hydra-V programı ile arıza ve servis taleplerini yöneterek, servis operasyonunu ölçülebilir hale getirip, günlük, aylık ve yıllık raporlar sunabilmekteyiz.

Uzaktan İzleme

Teknik servis ve periyodik bakım faaliyetlerinin en verimli şekilde yönetilmesi için yazılımlar ve uzaktan izleme sistemleri kullanılarak verimli süreç yönetimleri yapılmaktadır.

Endüstriyel Soğutma Hizmetleri

İlgili projelerin projelendirme, merkezi soğutma grubu haricindeki altyapı ekipman tedariği ve sistem kurulum faaliyetlerini yerine getirmekteyiz. Söz konusu faaliyetlerimizi bölge müdürlüklerimizdeki uzman kadrolarımız ile Türkiye genelinde çeşitli sektörlere yönelik olarak uygulamaktayız.