0%

Tesis Yönetimi Hizmetleri

İnsana saygıyı temele oturtan felsefemizle, her zaman pozitif iletişim kuran personelimiz ve işinin hakkını veren kadromuzla her zaman yanınızdayız.

Tesis Yönetimi Hizmetleri

Tesis yönetim hizmetlerinin tek bir elden sunulması etkin ve tecrübeli bir organizasyon gerektirir.

Günümüz işletmelerinin giderek daha da kompleks hale gelen yapıları, İNTERMEGA Tesis Yönetimi ile üstün nitelikli temizlik ve planlamadan yararlanmayı vazgeçilmez kılar. Şimdi köklü birikimimiz, engin deneyimimiz ve uzman çalışanlarımızla yarattığımız Tesis Yönetimi Hizmeti ile daha fazlasını elde etmenizin zamanı geldi!

İNTERMEGA Tesis Yönetimi olarak verdiğimiz tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplar ve her hizmetin mükemmel bir entegrasyon içinde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Farklı alanlarda hizmet veren ekiplerimizin yönetiminden kontrolüne, hizmet kalitesinin standardize edilmesinden eşgüdümlü hareket planına kadar her ayrıntı, işletmenizin yararını en üst düzeyde gerçekleştirmeye odaklıdır. İNTERMEGA Tesis Yönetimi, bir başka hizmet sunucuya ihtiyaç bırakmayan yapısıyla da eşsizdir.

Biz lideriz; çünkü küresel sahnede çok az oyuncu bizim kadar çeşitli ve yüksek kaliteli hizmet sunabilecek kadar güçlüdür. Üstelik hizmetlerimizi özel hizmet ekiplerimiz aracılığı ile entegre etmek de sahip olduğumuz benzersiz bir artı değerdir.

Tesis Yönetimi Hizmetlerimiz;

  • Konut Site Yönetimi
  • Rezidans Yönetimi
  • Temizlik ve Hijyen Hizmetleri
  • Peyzaj Havuz Bakım Hizmetleri